جامپ استارتر 600 آمپر کنزاکس

مدل: (KEU-1203)
وضعیت: موجود
قیمت:  
1,659,000ریال

مشخصات فنی

 • مناسب برایتمامی خودروها

مشخصات:

 • جامپ استارتر: باتری با ظرفیت 600 آمپر با قابلیت چندین بار پیاپی استارت زدن .
 • کمپرسور هوا : جهت تنظیم باد تایر خودرو ؛ نشانگر میزان فشار و قطع کن اتوماتیک

 • نورافکن: LED با قدرت 3 وات مناسب تعمیرات خودرو و کمپ و نگهبانی

 • پاور بانک :مجهز به دو خروجی USB استفاده همزمان 2 آمپر

 • خروج 12 ولت فندکی: برای مصارف مختلف (از جمله اتصال یخچال خودرو یا قهوه جوش و...)

 • ظرفیت 600 آمپر ساعت

 • قابلیت شارژ با دو روش ( شارژربا آداپتور از طریق برق شهر/ شارژر از طریق فندکی خودرو)

 • مجهز به انبر اتصال باتری خودرو

 • دارای مبدل های مختلف کمپرسور جهت تنظیم باد لوازم کمپینگ و تفریحی (توپ، قایق بادی، دشک بادی)

 • کیف حمل برزنتی سه لایه با فوم داخلی

 • باتری از نوع لیتیوم

خالی شدن شارژ باتری خودرو از جمله معضلاتی است که بسیاری از رانندگان با آن مواجه شده‌اند . این موضوع به علت فرسودگی باتری خودرو یا خالی شدن آن اتفاق می‌افتد. در این مواقع ساده ترین راه حل استفاده از استارتر باتری خودرو است. چرا که اگر بخواهید از روش قدیمی که در واقع همان باتری به باتری کردن است استفاده کنید نیاز به کابل اتصال و یک خودروی دیگر دارید. یک بار برای همیشه می‌توانید با تهیه‌ی یک استارتر باتری خیال خود را از بابت استارت اولیه‌ی خودروی خود راحت کنید. جامپ استارتر 600 آمپر کنزاکس مدل KEU-1203 چند منظوره و بسیار کاربردی است و می‌توانید آن را در منزل با برق شهر (220 متناوب) یا توسط شارژر همراه فندکی 12 ولت از درگاه خروجی فندکی خودرو شارژ نموده و در مسافرت‌هایتان نیز از آن استفاده کنید. از کاربردهای این باتری می‌توان به قابلیت باتری با ظرفیت 600 آمپر باقابلیت چندین بار پیاپی استارت زدن، کمپرسورهوا جهت تنظیم باد تایر، وجود نورافکن، پاوربانک و خروج 12 ولت فندکی اشاره‌کرد. این محصول مجهز به انبر اتصال باتری خودرو بوده و برای تمامی خودروها مناسب است.

حتما برایتان پیش آمده شارژ باتری ماشین شما خالی شده و در مسیر مانده‌اید. در خیلی از موارد نزدیک تعمیرگاهی نبوده و راهی جز باتری به باتری کردن ماشین نداشته‌اید. برای باتری به باتری کردن نیاز به کابل اتصال و یک خودروی دیگر وجود دارد. ساده‌ترین راه‌حل استفاده از استارتر باتری خودرو است. یک بار برای همیشه می‌توانید با تهیه‌ی یک استارتر باتری خیال خود را از بابت استارت اولیه‌ی خودروی خود راحت کنید. جامپ استارتر 600 آمپر کنزاکس مدل KEU-1203 چند منظوره و بسیار کاربردی است  که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

جامپ استارتر 600 آمپر کنزاکس مدل KEU-1203 محصولی جمع‌وجور با وزن ایده‌آل بوده که به‌راحتی قادر به نگهداری آن در صندوق خودرو خود هستید. نمایشگر LCD حرفه‌ای با قابلیت نمایش کلیه فعالیت‌ها و میزان شارژ باتری روی بدنه آن به چشم می‌خورد. در قسمت جلوی محصول نورافکن LED باقدرت 3 وات هنگام تعمیرات خودرو، کمپ و نگهبانی و در هنگام شب بسیار کاربرد دارد.

پنج ویژگی در یک دستگاه

ویژگی مهم جامپ استارتر 600 آمپر کنزاکس مدل KEU-1203ظرفیت 600 آمپری آن با قابلیت چندین بار پیاپی استارت زدن آن است. هنگام خالی شدن باد تایر خودرو کمپرسور هوا این محصول به نجات شما می‌آید. این کمپرسور دارای نشانگر میزان فشار و قطع‌کن اتوماتیک بوده و جهت تنظیم باد تایر خودرو استفاده می‌شود. جامپ استارتر کنزاکس مجهز به دو خروجی USB باتوان 2 آمپر برای استفاده به‌عنوان پاوربانک جهت شارژ کردن موبایل شما است.

خروجی 12 ولت فندکی آن برای مصارف مختلف از جمله اتصال یخچال خودرو و یا قهوه‌جوش کاربرد دارد. جامپ استارتر کنزاکس مدل KEU-1203 قابلیت شارژ با دو روش شارژ با آدابتور از طریق برق شهر و یا شارژ از طریق فندکی خودرو را دارد. این محصول برای خودروهای بنزینی تا 6000 سی‌سی و خودروهای گازوئیلی تا 3000 سی‌سی مناسب است. جامپ استارتر کنزاکس مجهز به انبر اتصال باتری خودرو بوده و دارای کیف حمل برزنتی سه‌لایه با فوم داخلی است.

 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×